Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Hakkımızda

Vizyon : Tercüme ve yerelleştirme alanında Türk firmalar ile yurt dışında bulunan firmalar arasındaki iletişimin sürekliliğini sağlamak, Yurt dışında üretilen ürün ve hizmetin yerelleştirilerek Türkiye'de özellikle son kullanıcıların zorluk çekmeden ürün ve hizmetleri kullanmasını sağlamaktır. Yurt içinde bulunan firmaların ihracatlarında sorunları en aza indirmektir.

Misyon: Tercüme ve lokalizasyon alanında Motto Tercüme olarak misyonumuz, Uluslararası şirketler ile Türkiye arasında iletişim alanında güvenli bir köprü kurmak ve iş gelişimini sağlamaktır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve en uygun maliyetle belirleyerek işlerini geliştirmelerine yardımcı olmayı, büyümelerine katkı sağlamayı, iletişim faaliyetlerini en üst seviyeye çıkarmayı ve işlerinin aksamadan devam etmesini sağlamayı kendimize görev bildik. Bu doğrultuda çalışarak maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz ki böylece sürekliliğimizi gelişerek sürdürebilelim.

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.