Giriş Siparişlerim
FİYAT HESAPLAMA

Yeni Sipariş Oluşturen...

Siparişiniz alındıktan hemen sonra müşteri hizmetleri yetkilileri analiz inceleme sonucu tarafınıza bir kereye mahsus dönüş yapacaklardır. Sipariş oluştururken bir hata ile karşılaştıysanız eğer destek@mottotranslation.com adresine mail atarak yada 0216 305 01 25 telefonu arayarak 7/24 destek alabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
MoTTo Yeminli Tercüman Firması

1

Belgenizin çeviri fiyatını hesaplamak için lütfen 100MB'den büyük olmayan doc, docx, pdf,txt, xls, xlsx uzantılı dokümanınızı yukarıdaki kutucuğu kullanarak seçiniz. Daha sonrasında teslimat süresi ve sipariş tutarı ile ilgili bilgileri inceleyerek sipariş adımları ile devam edebilirsiniz.

METİN GİRİŞİ

  • BELGE YÜKLE
  • METİN GİR

Toplam kelime sayısı:

Birden fazla dosya yükleye bilirsiniz.
2

Belgelerinizin orjinal metin dilini ve çevrilmesini istediğiniz hedef dil veya dilleri seçiniz.

DİL SEÇİMİ

3

Meslek uzmanlığı seçenekleri, uzmanlık gerektiren çevirilerinizde daha profesyonel sonuçlar almanızı sağlar.

Uzmanlık Alanı

4

Sipariş sınıfı seçenekleri, çevirinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda ne kadar deneyimli bir tercümana yaptırmak istediğinizi belirtmenizi sağlar. Ücretlendirme, seçtiğiniz çevirmenin tecrübe seviyesine göre yapılmaktadır.

SİPARİŞ TÜRÜ

5

Acil çeviri ihtiyaçlarınız için 'Acil Çeviri' seçeneğini işaretleyerek çevirinizin daha hızlı teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Acil çeviri hizmeti ek olarak ücretlendirilmektedir.

TESLİMAT HIZI

6

Belgeleriniz için dilediğiniz ek hizmetleri aşağıdan seçip siparişinize ekleyebilirsiniz.

EK HİZMETLER

7

Tercümana iletilmesini istediğiniz, belge ve çevirileri ile ilgili taleplerinizi buradan girebilirsiniz.

TERCÜMANA İLETİLECEK NOTLARINIZ

SİPARİŞ DETAYI

Metin Tercümesi

Toplam 0,00 TL

KDV 0,00 TL

Genel Toplam 0,00 TL

Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, çerezlerden ve sitemizle nasıl etkileşimde bulunduğunuza ilişkin verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Lütfen daha fazla bilgi almak için Gizlilik ve Kullanım Koşullarını ziyaret ediniz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.